Журі рейтингу

Ringostat зібрав ком’юніті топових менеджерів, які займалися впровадженням CRM в своїй компанії. До складу журі увійшли керівники відділів продажів, бізнес-девелопери, директори з маркетингу, IT-директори з провідних компаній України.

Журі рейтингу

Члени журі

Микита
Яблуко
Unisender
Head of Performance Marketing

У digital-маркетингу 6 років. Спеціалізуэться на конверсійному маркетингу. Працював як в агентствах, так і на фрілансі та продуктових компаніях. За 5 років встиг попрацювати з Unisender, Suzuki, YODEZEEN, FreshLine, Nebbia, Cremoire, Skylum Global, Davis Casa, ТМ Хуторок та іншими проектами по всьому світу. Публікувався на ресурсах: WebPromoExperts, Cossa, MadCats, Likeme. Виступав спікером конференцій: SMM Rocks, Ukrainian Digital Conference, West Horeca Forum, Dvoma.pro, GuruConf.

Валентин
Яроменко
White Sales
CEO

CEO консалтингової компанії з розробки та впровадження систем продажів - «White Sales». Засновник брокерської компанії з продажу первинної нерухомості Києва та Львова - «Creators.city».
Автор філософії білих продажів та процесу конвеєру продажів.

Ілля
Реніш
LABA
Співвласник, комерційний директор

Входить до списку успішних українців Forbes «30 до 30». Збільшив оборот компанії у 70 разів. 12 років досвіду у продажах.

Олег
Зубченок
Softserve
Business Process Consultant

Консультант з бізнес-процесів (Salesforce) в Softserve Inc. Радник у OMO.Systems. Викладач у LABA.
Віце-президент асоціації ABPMP Ukraine. Експерт, ментор команд Cyber ​​accelerator UA.

Вадим
Друмов
Hillel IT School
CEO/CO-founder

Активно та безперервно впроваджуємо процеси автоматизації та діджиталізації у всі ключові сфери бізнесу. Почали використовувати CRM, IP-телефонію, Call-tracking, Power BI багато років тому, до того, як це стало мейнстрімом.

Наталія
Устименко
eSputnik
Head of Direct Marketing

За освітою економіст та журналіст. В 2012 році прийшла в інтернет-маркетинг як копірайтер, але потім зробила свій вибір на користь e-mail-маркетингу і тепер повністю поглинена цією та суміжними галузями. Сильні сторони - розробка стратегій та аудити наявних, а також автоматизація процесів для спілкування з клієнтами.

Дроворуб-Тарас
Тарас
Дроворуб
Gaychuk Drovorub Consulting
Co-owner

15 років у продажах. Працював у таких компаніях, як: Vodafone, Delta Bank, Forum bank (Commerzbank), Fidobank, Finance & Credit Bank, eCall, Рітейл-Страхування, Fortel, Dominos Pizza Ukraine, GoIT, СІЛЬ. Керував відділами продажу від 600 осіб. Навчив понад 1200 мережевих підприємців. Спікер СІЛЬ, Network 21, Магія Ранку, Sales Hero.

Андрій
Григор`єв
Гефест
Head of Digital Marketing

З нуля створив систему автоматичного збору даних відділу продажів та перетворення цих даних у візуальнозручний інтерфейс для відділів реклами, архітектури, фінансів. Займався впровадженням CRM та її інтеграцією з системами колтрекінгу, лідогенерації, бухгалтерськими програмами. Відповідальний за контроль та комунікацію усіх digital-каналів забудовника.

Ігор
Сандик
АнтиУніверситет продажів
Owner

Консультант з побудови відділв продажу. Консультував 150+ відділів продажів. В активі — навчання 350 sales-менеджерів.


Володимир
Юхименко
Vymex
Head of Marketing

Досвід: глобальна діджиталізація та виведення на новий рівень «аналогових» компаній в сферах Fashion Retail, HoReCa, Building. Також оптимізував та автоматизував бізнес-процеси, впровадив нові методології в розробці цифрових продуктів компаній. На даний момент очолює маркетинг в амбіційному продуктовому ІТ-стартапі.

Алевтина Нестерук
Алевтина
Нестерук
Skypro
Head of CRM

Спеціаліст у сфері автоматизації маркетингових процесів та побудови воронок продажів. Більше 5 років у CRM-маркетингу та автоматизації бізнес-процесів.

Янна
Рокало
DataArt
Business Analyst (CRM)

5+ років професійного досвіду, присвяченого тендерам і процедурам закупівель, бухгалтерському обліку та бюджету в відділі продажу міжнародної IT-компанії. Займається підвищенням якості продажів, інтеграції та адміністрування корпоративної CRM. На даний момент виконує функції бізнес-аналітика в корпоративній CRM команді.

Олена
Клейнер
Clever Consulting
Owner & Chief executive officer

Бізнес-консультант, сертифікований коуч, бізнес-тренер. Співорганізатор проектів «Банка Огірків», «Бізнес Гойдалка», Business Gym. 17 років досвіду в продажах та 12 років ведення власного бізнесу. Реалізувала 47 проектів з побудови відділів продажу. У проектах впроваджує CRM та IP-телефонію. Примножує дохід клієнтів, що за 7 років роботи, досягнув позначки у 13 млн. доларів США.

Микола
Троянчук
Stream Telecom
Head of Partnership Department

Експерт у галузі віртуальних АТС, допомагає клієнтам не втрачати дзвінки й підвищувати ефективність співробітників. Спеціалізується на розвитку партнерської мережі, за 3 роки залучив більш ніж 500 партнерів.

Олег Пелещак
Олег
Пелещак
Peleshchak Skupina d.o.o.
Owner

Економіст-кібернетик за фахом, в минулому — кризовий менеджер, фінансовий директор кількох холдингів, радник голови Державної фіскальної служби. Засновник стартапів та власник консалтингової компанії по впровадженню ERP та CRM-систем в Словенії.

Антон Выборный
Антон
Виборний
Apiway
CEO

Співзасновник Apiway, екс-керівник Time Digital CRM. У маркетингу понад 8 років. Брав участь у впровадженні marketing automation у понад 100 проектів.

Исмаил Осбанов
Ісмаіл
Осбанов
Vector
CEO

Досвід на керівних позиціях більше 11 років з них понад 7 років ТОП менеджменту в таких сферах: медіа, конференц-зали, кейтеринг, організація заходів, дистрибуція продуктів харчування. Впроваджував CRM-системи в різних нішах.

Андрій
Крупкін
Бюро продаж Андрія Крупкіна
Засновник

У консалтингу з 2017 року, розробив 103 проекти відділів продажів під ключ і більше 70 проектів впровадження/налаштування CRM. Також працевлаштував 500+ менеджерів з продажів і 30+ РВП. Має практичний досвід на ринках 5 країн.

Казакуца Ігор
Ігор
Казакуца
Interlegal
CMO

Експерт з маркетингу в b2b з 15-річним досвідом. Зараз очолює відділ маркетингу Міжнародної юридичної служби Interlegal.

Дмитро
Маслов
РАМ РУАН
Head of E-commerce

Працює в ecommerce з 2008 року, був провідним спеціалістом e-com у COMFY. З 2012 року консультує компанії з питань переходу в онлайн. Зараз керує онлайн-напрямком в Регіональній аптечній мережі РУАН.