Журі рейтингу

Ringostat зібрав ком’юніті топових менеджерів, які займалися впровадженням CRM в своїй компанії. До складу журі увійшли керівники відділів продажів, бізнес-девелопери, директори з маркетингу, IT-директори з провідних компаній України.

Журі рейтингу

Члени журі

Дроворуб-Тарас
Тарас
Дроворуб
Sales Generation
Co-owner

15 років у продажах, спеціалізується на B2C-продажах телефоном, в чатах та месенджерах. Працював у компаніях Vodafone, Delta Bank, Forum bank (Commerzbank), Fidobank, Finance&Credit Bank, eCall, Fortel, Dominos Pizza Ukraine, GoIT, «СОЛЬ» та інших. Спікер «СОЛЬ», Network21, «Магія ранку». Працював із amoCRM, Zoho CRM, Бітрікс24, Pipedrive, SalesForce.

Андрій
Григор`єв
Гефест
Head of Digital Marketing

З нуля створив систему автоматичного збору даних відділу продажів та перетворення цих даних у візуальнозручний інтерфейс для відділів реклами, архітектури, фінансів. Займався впровадженням CRM та її інтеграцією з системами колтрекінгу, лідогенерації, бухгалтерськими програмами. Відповідальний за контроль та комунікацію усіх digital-каналів забудовника.

Рейниш Илья
Ілля
Реніш
LABA
Співвласник, керівник відділу продажів

10 років у сфері продаж, 5 років — директор с продажів. За час роботи в LABA збільшив оборот в більш як 40 разів, зараз керує відділком з 34 менеджерів. Побудував відділ продаж для онлайн-школи SCVOT, створював системи продаж та проводив навчання для StarLightMedia, FONDY, DUNAPACK PACKAGING, Pocket book, Kyivstar, Luxoft та інших.

Андрій
Хлякін
Jooble
Product Manager

Продакт-менеджер з 15-річним досвідом, що брав участь у створенні тендерної системи Prozzoro. Захоплюється CRM, консультує компанії та банки. Керував впровадженням CRM-системи на проекті Zakupki.Prom.ua та її розвитком протягом кількох років.

Александр Бухтияр
Олександр
Бухтіяр
Melnykova Agency
CoFounder

Співзасновник агентства Melnykova Agency. Профіль агентства: PR, Event, бренд-авторизації та партнерські бізнес-колаборації. Бізнес-проекти автоматизовані в Бітрікс24.

Ірина Гуцал
Ірина
Гуцал
Українська Біржа Благодійності
Директорка

Експертка з фандрайзингу, впровадження програм КСВ (Кодексу соціальної відповідальності) для бізнесу, розробки та реалізації благодійних та соціальних проектів, розвитку інституційної спроможності організацій громадянського суспільства та міжсекторального партнерства.

Сандык Игорь
Ігор
Сандик
Університет «Сила продаж»
Засновник, тренер

Побудував з нуля та підняв ефективність більш ніж 20 відділів продажів. Пройшов шлях від менеджера до тренера та засновника онлайн-університету. Працював із компаніями Космотрейд, Photostudy, Genius Marketing, Sport Life, Gil Petersil тощо.


Володимир Юхименко
Володимир
Юхименко
Standartpark
Head of Digital Marketing

Діяльність експерта полягає в управлінні процесами просування компанії в інтернеті, розробці й адмініструванні інструментів, орієнтованих на покращення клієнтської лояльності до бренду, оптимізації та автоматизації бізнес-процесів компанії. «Я до мозку кісток захоплений майбутнім, технологіями та інноваціями у всіх можливих сферах», — каже Володимир.

Сергей Синченко
Сергій
Сінченко
Moneyveo
Chief Operating Officer

15 років роботи на керівних посадах у компаніях банківського та фінансового напрямків: Приват Банк, Home Credit Finance, АльфаБанк. Має експертні знання у сфері операційного супроводу та впровадження процесного управління. Має досвід автоматизації бізнес-процесів на базі CRM.

Дмитро
Федотов
ТОВ «Омега»
Менеджер Web-проектів

Понад 20 років у галузі автобізнесу. Працював над запуском кількох десятків проектів та має досвід біля сотні впроваджень облікових та інформаційних систем. Наразі працює менеджером web-проектів, та займається автоматизацією бізнес-процесів, налаштуванням аналітики та CRM, проектний менеджмент тощо.

Грицаенко Ирина
Ірина
Грицаєнко
SODA
Chief Operating Officer

Має 4 роки досвіду в корпоративних фінансах та 6 років досвіду в діджитал-маркетингу. Спеціалізується на розробці комплексних діджитал-стратегій, їх інтеграції в маркетинг компанії. В Soda аналізують ефективність рекламних кампаній не обмежуючись Google Analytics, а перевіряючи результати роботи в CRM. При тому більшість клієнтів працюють або з Бітрікс 24 або з AmoCrm.

Алевтина Нестерук
Алевтина
Нестерук
Heartbeat.education
CoFounder

Спеціаліст у сфері автоматизації маркетингових процесів та побудови воронок продажів. Зокрема працює з email-маркетингом, messenger-маркетингом, налаштуванням інтеграцій різної складності, в тому числі для amoCRM.

Рокало Янна
Янна
Рокало
DataArt
CRM Analyst

Більше ніж 5 років професійного досвіду в тендерах та процедурах закупівель, бухгалтерському обліку та бюджетуванню відділу продажів міжнародної ІТ-компанії. Наразі займається аналітикою продажів та підтримки CRM. Впроваджувала Bitrix24, Creatio, Microsoft Dynamics та вчила менеджерів с продажів працювати в цих системах.

Елена Клейнер
Олена
Клейнер
Clever Consulting
Founder & CEO

Підприємець, ментор, бізнес-консультант, коуч та бізнес-тренер. За 15 років побудувала 43 відділи продажів, навчала більш ніж 300 власників бізнесу, а в її марафонах взяли участь 700+ людей.

Николай Троянчук
Микола
Троянчук
Stream Telecom
Керівник відділу роботи з партнерами

Експерт у галузі IP-телефонії, допомагає клієнтам не втрачати дзвінки й підвищувати ефективність співробітників. Спеціалізується на розвитку партнерської мережі, за три роки залучив більш ніж 350 нових партнерів.

Олег Пелещак
Олег
Пелещак
Peleshchak Skupina d.o.o.
Owner

Економіст-кібернетик за фахом, в минулому — кризовий менеджер, фінансовий директор кількох холдингів, радник голови Державної фіскальної служби. Засновник кількох стартапів та власник консалтингової компанії в Словенії.

Антон Выборный
Антон
Виборний
Apiway
CEO

Співзасновник та CEO платформи для інтеграцій Apiway, керівник системи автоматизації маркетингу TimeDigital CRM. Автор книги «Біблія автоматизації маркетингу»

Исмаил Осбанов
Осбанов
Ісмаіл
INVERIA flow space
CEO

Більше ніж 5 років на керівних посадах, в тому числі у відділах продажів від FMCG до сфери послуг. Впроваджував CRM-системи в різних нішах.

Шамин Игорь
Ігор
Шамін
ApiX-Drive
Founder, CEO

Працює над розробкою інтеграцій у своїй компанії. Має експертизу в питаннях роботи інтерфейсів CRM, API, роботи з технічною підтримкою.

Михайленко Владислав
Владислав
Михайленко
FOKS-BIZ LLC
CEO

Експерт з 8-річним досвідом в ecommerce. Впроваджував CRM у бізнес з омніканальною інтеграцією. Співзасновник та CEO сервісу, що допомагає створювати інтеграції інтернет-магазинам в сегменті M2C.

Андрей Крупкин
Андрій
Крупкін
Бюро продаж Андрія Крупкіна
Засновник

Експерт з побудови відділів продаж «під ключ». Навчив та працевлаштував понад 250 менеджерів. Автор та спікер трьох освітніх проектів: курсу «Цифровий відділ продаж», програми «Як побудувати відділ продажів» та курсу для менеджерів «TeперPRO». Автор «Батла по скриптах» — турніру та ком'юніті для менеджерів з продажів.

Крістіна Шехайтлі
Крістіна
Шехайтлі
Beweis Scaling Agency
Founder, CEO

Експерт з міжнародних і торговельно-економічних питань. Має 14 років професійного досвіду, 9 з яких у маркетингу та бізнес-стратегії. З 2013 року — незалежний медіастратег (Україна, Бельгія, Франція, Канада, Близький Схід). Одна зі 100 видатних жінок 2018 року за версією журналу Woman і Міжнародної організації ООН.

Юлия Голубаха
Юлія
Голубаха
TUCHA.ua
Керівник напрямку розвитку партнерської мережі

Запускала та координувала онлайн-продаж туристичних продуктів в Інформаційно-туристичному альянсі, створеному для прийому і розміщення вболівальників ЄВРО-2012 в Україні. Координувала розробку, впровадження та відповідала за навчання персоналу у роботі з внутрішніми системами CRM туристичного оператора. За 1,5 року залучила 200 партнерів до мережі компанії TUCHA.ua.

Казакуца Ігор
Ігор
Казакуца
Interlegal
Менеджер з маркетингу та іновацій

Спеціаліст маркетингу та комунікацій з 12-річним досвідом у B2C, B2B, професійних послугах, транспорті та державних компаніях. Зараз відповідає за маркетинг міжнародної юридичної компанії з офісами в шести країнах Чорного моря.

Бучкевич Анатолий
Анатолій
Бучкевич
Zezman
Tech Lead

Експерт із впровадження СRM в Development.

Переверзев Владимир
Володимир
Переверзєв
Відкрите ком'юніті Digital.Odessa
Організатор та керівник спільноти

Керує проектами розвитку маркетингу та digital-технологій з 2005 року. Працював у компаніях ТехноЮГ, ЦИТРУС, НОВІКОН, Планета Ігор. Спеціалізується на побудові автоматизованих бізнес-процесів, комплексної аналітики маркетингу і продажів.

Малецька Людмила
Людмила
Малецька
Адвокатське об'єднання Артіус
Chief Operational Officer

Була ініціаторкою впровадження CRM у компанії, займалась інтеграцією та адаптацією системи під специфіку роботи адвокатів. Завдяки цьому компанія легко перейшла на віддалену роботу в карантин.

Маслов Дмитрий
Дмитро
Маслов
РАМ РУАН
Head of E-commerce

Працює в ecommerce з 2008 року, був провідним спеціалістом e-com у COMFY. З 2012 року консультує компанії з питань переходу в онлайн. Зараз керує онлайн-напрямком в Регіональній аптечній мережі РУАН.